ערכו דף זה
שוחחו על דף זה
היסטוריית הדף
 
קונדומים

(הבדלים בין גרסאות)

גרסה מתאריך 07:41, 8 באוגוסט 2007 (עריכה)
Admin (שיחה | תרומות)

→ עבור להשוואת הגרסאות הקודמת
גרסה מתאריך 07:42, 8 באוגוסט 2007 (עריכה) (ביטול)
Admin (שיחה | תרומות)

עבור להשוואת הגרסאות הבאה ←
שורה 1: שורה 1:
-[[תמונה:קונדום_תמונה.jpg|left|thumb|250px|קונדום(כובעון)]]עוד משחר ההיסטוריה הקיבוצית היו הקונדומים (כובעונים) מצרך שהשתיקה יפה לו, שכן צריכתם רמזה תמיד על מעשים הנעשים לשם הנאה בלבד וללא מטרה ערכית או התיישבותית, העלולים לעמוד בסתירה לדיברות התנועה , ונטולי כל ערך דמוגרפי. בנוסף לכך הקונדומים גם אינם ידידותיים לסביבה בהיותם עשויים מחומרים בלתי מתכלים או מתמחזרים .+[[תמונה:קונדום_תמונה.jpg|left|thumb|250px|קונדום(כובעון)]][[תמונה:קונדום_קרירטורה.jpg|left|thumb|250px|מר קונדום]]עוד משחר ההיסטוריה הקיבוצית היו הקונדומים (כובעונים) מצרך שהשתיקה יפה לו, שכן צריכתם רמזה תמיד על מעשים הנעשים לשם הנאה בלבד וללא מטרה ערכית או התיישבותית, העלולים לעמוד בסתירה לדיברות התנועה , ונטולי כל ערך דמוגרפי. בנוסף לכך הקונדומים גם אינם ידידותיים לסביבה בהיותם עשויים מחומרים בלתי מתכלים או מתמחזרים .
לכן קונדומים מעולם לא חולקו לחברים בצורה חופשית וגלויה, כמו סיגריות, למשל, או מוצרי חלוקה אחרים, והחשאיות שאפפה תמיד את הצרכנים הביאה להילה של מסתורין ואגדות גבורה וגברא רבות. לכן קונדומים מעולם לא חולקו לחברים בצורה חופשית וגלויה, כמו סיגריות, למשל, או מוצרי חלוקה אחרים, והחשאיות שאפפה תמיד את הצרכנים הביאה להילה של מסתורין ואגדות גבורה וגברא רבות.
תהליכי לגיטימציה מסוימת של מעשי הנאה גרידא והעמקת ההפרטה, המאפיינים את הקיבוץ המתחדש, הוציאו את הקונדומים מחשכת פינות הקומונה האפלות אל מדפי הכלבו הגלויים. במסגרת המגמה לשפר את השירות לחבר, שמובילה לאחרונה ועדת בריאות-רווחה, וכוללת בין השאר ביטול נסיעות הבריאות, קיצוץ בתקן האחיות וביטול כוננות הלילה שלהן, וכן הפסקת חלוקת תוצאות בדיקות המעבדה לתאי-הדואר – בוטלה גם חלוקתם החופשית של הקונדומים בכלבו. מאחר והחברים נדרשים כעת לשלם בעבור הקונדומים בקופה, יכול חבר למצוא עצמו במצב מעט לא נוח, כאשר קופאית פחות מנוסה צועקת לרעותה בקופה השנייה בעודה עושה את החשבון – כמה זה אקסטרה-לארג' משומן בטעם תות עם צלעות רטט ? תהליכי לגיטימציה מסוימת של מעשי הנאה גרידא והעמקת ההפרטה, המאפיינים את הקיבוץ המתחדש, הוציאו את הקונדומים מחשכת פינות הקומונה האפלות אל מדפי הכלבו הגלויים. במסגרת המגמה לשפר את השירות לחבר, שמובילה לאחרונה ועדת בריאות-רווחה, וכוללת בין השאר ביטול נסיעות הבריאות, קיצוץ בתקן האחיות וביטול כוננות הלילה שלהן, וכן הפסקת חלוקת תוצאות בדיקות המעבדה לתאי-הדואר – בוטלה גם חלוקתם החופשית של הקונדומים בכלבו. מאחר והחברים נדרשים כעת לשלם בעבור הקונדומים בקופה, יכול חבר למצוא עצמו במצב מעט לא נוח, כאשר קופאית פחות מנוסה צועקת לרעותה בקופה השנייה בעודה עושה את החשבון – כמה זה אקסטרה-לארג' משומן בטעם תות עם צלעות רטט ?
כחברה שוויונית נשמר הצדק לאורך השנים, ואופן חלוקתם של הקונדומים ושל הגלולות למניעת היריון מתואם ומושווה על ידי הגורמים השונים במערכת. כדי להיטיב גם עם אלו שידם אינה משגת – דואגים גורמים אלו גם להגדיל את תקציביהן של משפחות מרובות ילדים. כחברה שוויונית נשמר הצדק לאורך השנים, ואופן חלוקתם של הקונדומים ושל הגלולות למניעת היריון מתואם ומושווה על ידי הגורמים השונים במערכת. כדי להיטיב גם עם אלו שידם אינה משגת – דואגים גורמים אלו גם להגדיל את תקציביהן של משפחות מרובות ילדים.
אגדה שהייתה באמת גורסת, שאחד ממחזורי הקיבוץ גדול סטטיסטית משאר המחזורים, לאחר שבני אחת מחברות-הנוער התגנבו באישון לילה לקומונה וחוררו בסיכה את כל הקונדומים . אגדה שהייתה באמת גורסת, שאחד ממחזורי הקיבוץ גדול סטטיסטית משאר המחזורים, לאחר שבני אחת מחברות-הנוער התגנבו באישון לילה לקומונה וחוררו בסיכה את כל הקונדומים .

גרסה מתאריך 07:42, 8 באוגוסט 2007

קונדום(כובעון)
קונדום(כובעון)
מר קונדום
מר קונדום
עוד משחר ההיסטוריה הקיבוצית היו הקונדומים (כובעונים) מצרך שהשתיקה יפה לו, שכן צריכתם רמזה תמיד על מעשים הנעשים לשם הנאה בלבד וללא מטרה ערכית או התיישבותית, העלולים לעמוד בסתירה לדיברות התנועה , ונטולי כל ערך דמוגרפי. בנוסף לכך הקונדומים גם אינם ידידותיים לסביבה בהיותם עשויים מחומרים בלתי מתכלים או מתמחזרים .

לכן קונדומים מעולם לא חולקו לחברים בצורה חופשית וגלויה, כמו סיגריות, למשל, או מוצרי חלוקה אחרים, והחשאיות שאפפה תמיד את הצרכנים הביאה להילה של מסתורין ואגדות גבורה וגברא רבות. תהליכי לגיטימציה מסוימת של מעשי הנאה גרידא והעמקת ההפרטה, המאפיינים את הקיבוץ המתחדש, הוציאו את הקונדומים מחשכת פינות הקומונה האפלות אל מדפי הכלבו הגלויים. במסגרת המגמה לשפר את השירות לחבר, שמובילה לאחרונה ועדת בריאות-רווחה, וכוללת בין השאר ביטול נסיעות הבריאות, קיצוץ בתקן האחיות וביטול כוננות הלילה שלהן, וכן הפסקת חלוקת תוצאות בדיקות המעבדה לתאי-הדואר – בוטלה גם חלוקתם החופשית של הקונדומים בכלבו. מאחר והחברים נדרשים כעת לשלם בעבור הקונדומים בקופה, יכול חבר למצוא עצמו במצב מעט לא נוח, כאשר קופאית פחות מנוסה צועקת לרעותה בקופה השנייה בעודה עושה את החשבון – כמה זה אקסטרה-לארג' משומן בטעם תות עם צלעות רטט ? כחברה שוויונית נשמר הצדק לאורך השנים, ואופן חלוקתם של הקונדומים ושל הגלולות למניעת היריון מתואם ומושווה על ידי הגורמים השונים במערכת. כדי להיטיב גם עם אלו שידם אינה משגת – דואגים גורמים אלו גם להגדיל את תקציביהן של משפחות מרובות ילדים. אגדה שהייתה באמת גורסת, שאחד ממחזורי הקיבוץ גדול סטטיסטית משאר המחזורים, לאחר שבני אחת מחברות-הנוער התגנבו באישון לילה לקומונה וחוררו בסיכה את כל הקונדומים .